SINIFLAR

TÜM OKUL ÖNCESİ YAŞ GRUPLARINA UYGUN YAKLAŞIM

6 aydan 1 yaşına kadar

Dersler, uygun ekipman ve egzersizleri kullanarak çocukların emeklemesine ve hareket etmesine yardımcı olmaya odaklanır. Henüz yürüyemeyenlere yönelik etkinlikler, koordinasyonu, bacak hareketlerini geliştirmeyi ve oturmayı öğretmeyi amaçlar. Kolay egzersizler çocukların dengelerinin gelişmesine yardımcı olur. Bu yaşta, SOCATOTS yaklaşımı, sosyal becerilerin, kişiliğin, iletişim becerilerinin, temel saymanın, dilin ve fiziksel gelişimin ilerlemesini teşvik etmeye odaklanmıştır.

1-3 Yaş

Çocuklar yürümeye başlayınca, koordinasyon, denge ve çeviklik alanlarında fiziksel becerilerini daha da geliştirmeye başlayabilirler. Çocuklar, SOCATOTS ile ilk seanslarında edinilen temel top kontrolü becerilerini kullanarak, daha önce geliştirdikleri denge sayesinde, havadaki topu farklı ve yeni yollarla kontrol edebilmek için hızla ilerlemeye başlarlar.

3-5 Yaş

Bu yaş grubuna yönelik etkinlikler, birinci ve ikinci grup derslerinde edinilen top kontrolü ve koordinasyon becerileri etrafında toplanır. Çocuklar daha zorlayıcı komutlar öğrenir. Top ile egzersizler yaparken kafalarını kaldırmak gibi iyi alışkanlıklar geliştirir. Havada topu kontrol etmeyi içeren basit etkinlikler tanıtılır. Çocuklar top sektirme becerilerini geliştirmek için teşvik edilir. Hala ebeveynleri ile birlikte çalışmakta, aynı zamanda küçük gruplardaki diğer çocuklarla işbirliği yapmaktadır.

Derslerimiz

Socatots

Çocuklara fiziksel zindelik ve zihinsel çevikliklerini geliştirmeleri için eksiksiz bir program sunuyoruz. Bunu, çocuklar ve ebeveynleri için eğlenceli ve ilgi çekici fiziksel aktiviteler aracılığıyla yapıyoruz. Futbolu bir araç olarak kullanarak, çocukların konsantrasyonlarını ve hafızasını geliştiren sayıları, alfabeyi, renkleri ve bedenlerini, aynı zamanda temel hareket kalıplarını, dengeyi ve motor koordinasyonunu öğrenmelerini sağlarız.

İşte hakkımızda söylenenler

Brezilya Futbol Okulları ve SOCATOTS ile gördüklerime inanamıyorum. Tamamen farklı ve çok özel bir şey. Futbol ve genel olarak çocuklar için pek çok faydası olacak. Sosyal olarak, fiziksel olarak ve teknik olarak bunu, dünyadaki gelecek nesiller için çok olumlu bir etkiye sahip olacağını görebiliyorum.

Carlos Alberto "Capita" Torres

Brezilya Milli Takım Kaptanı (17 Temmuz 1944 - 25 Ekim 2016)

SOCATOTS programı çocuğunuzun gelişimi ve eğitimine büyük faydalar sağlar. SOCATOTS ile öğrenmek eğlencelidir, ancak aynı zamanda ilerletir. Bu nedenle çocuğunuz tüm program süresince gelişecektir. SOCATOTS hepsine sahip. Gönülden bütün çocuklar için bu heyecan verici eğitim programını tavsiye ederim.

Jonathan Doherty

Kıdemli Öğretim Görevlisi, Çocuk ve Eğitim Enstitüsü, Leeds Trinity Üniversitesi

Socatots beni doktor, fizyolog ve futbolcu olarak etkiliyor. Bütün dünyanın bu düşünceye katılacağına ikna oldum.

Socrates

Brezilya Millî Futbol Takımı Kaptanı, 1954 - 2011

Brezilya Futbol Okulları ve SOCATOTS muazzam, her ikisi de çocukların egzersize başlamalarını sağlamak için harika bir yol. Çok eğlenceli ve inanılmaz derecede olumlu. Çocukların genel olarak daha fazla egzersiz yapması gerektiğini düşünüyorum ve bu başlamak için harika bir yol. SOCATOTS ve Brezilya Futbol Okulları, diğerlerinin çok ötesinde. Devon (oğlum) yedi aydır SOCATOTS'a katılıyor. Öğrenmeye başlamak için hiçbir yaş çok erken değildir. Çocuklar genç yaşta başlayıp oynamaktan ve spor yapmaktan zevk alırsa, yaşamları boyunca sporla ilgileneceklerinden eminim.

Nell McAndrew

Model ve Amatör Atlet

Bir anne olarak size teşekkür etmek; verdiğiniz eğitimden ve terbiyeden, çocuklarla olan ilişkinizden, iyi niyetinizden, işinize olan saygı ve hakimiyetinizden, gözümüz bir an bile arkamızda kalmadan çocuklarımızı size emanet edebileceğimiz bir ortam yaratmış olmanızdan ne kadar memnun olduğumuzu dile getirmek için yazıyorum. İyi ki varsınız.

Güzin Muratoğlu

Desktech Kurucu Ortağı - Veli